Čo ponúkame

Sme tu pre TEBA.

 

MiZu nie je trend, MiZu si Ty.

Niektoré spojenia sú v spoločnosti tak opakované, až pomaly strácajú svoj hlbší význam a stáva sa, že postupne začínajú ľudí otravovať.  Možno je to spojené s pocitom tlaku, ktorý je vnímaný z každej strany, alebo jednoducho niekde vo vnútri prichádza to „pichnutie“, keď si človek uvedomí, že tak intuitívne cíti svoje možnosti, ktoré nevyužíva…

Pojem – zdravý životný štýl –  predstavuje v súčasnosti tento pocit tlaku. Väčšinou to majú ľudia spojené so zdravou stravou a pohybom. Práve z dôvodu, ak si uvedomujú, že práve toto sú ich slabé stránky, pociťujú tento tlak, čo paradoxne nevyvoláva záujem niečo zmeniť, ale odpor, vzdor a napätie.

MiZu Ti ukáže, že životný štýl nie je len jedlo a pohyb. Nie si len telo závislé na jedle a potrebe pohybu. Si komplexná, celistvá bytosť, osobnosť, persóna, ktorá potrebuje napĺňať nie len svoje fyzické potreby, ale bytosť na veľmi vysokej energetickej úrovni, čo potrebuje nájsť samu seba ukotviť sa v prijatí vlastného potenciálu.

Nasmerujeme Ťa, ukážeme nový pohľad a nové možnosti.

Ukážeme Ti  vlastné limity a presvedčenia, nájdeš svoje vlastné silné zdroje, ktoré budú Tvojou hnacou silou k zmene. K zmene na ceste z bodu kde sa nachádzaš teraz, tam, kde sa budeš cítiť lepšie, kde si budeš vedomá vlastnej hodnoty a sily.

Naučíme Ťa jednoduchý model 5 elementov zdravého životného štýlu, o ktoré sa môžeš kedykoľvek oprieť. Nebudeš tápať, budeš vedieť, čo, prečo a kedy jesť, hýbať sa, spať, cvičiť. Budeš vnímať svoje telo,  budeš vítať spánok, regeneráciu a meditácia bude súčasťou Tvojich dní.

sebe pristupuješ pocítiš rovnako v pozitívnom zmysle, ale aj tom opačnom a práve  prostredníctvom nášho tela a fyzických zmyslov vieme vnímať jeho spätnú väzbu.

 

Naše služby sú komplexné. Nevieš vlastne čo chceš, ale cítiš, že je čas na zmenu? Je to v poriadku,

Kontaktuj nás, prvú konzultáciu Ti venujeme a vyberieme, poradíme Ti to, čo je pre Teba najvhodnejšie. Keďže naše služby sú komplexné, vieme namixovať presne to čo potrebuješ k Tvojej spokojnosti a pripraviť pre Teba balíček na mieru.

lifestylemizu@gmail.com.

FB: MiZu Lifestyle

IG: lifestyle_mizu

 

Klikni na odkaz a dozvieš sa podrobnosti o našich službách:

 

MiZu ako telo – pohyb

MiZu ako telo – strava

MiZu ako myseľ a duša

 

V našej ponuke služieb je aj hosťovanie na :

FIT pobytoch, firemných akciách a pod.

  • cvičenie
  • strečing a flexibilita
  • meditácie
  • prednášky, seminár – oblasti stravovania, pohybu a nastavenia mysle, či vnútornej harmónie