Menopauza nie je nepriateľ

Zabudni na to, že musíš bojovať.

Proti menopauze, starnutiu, čomukoľvek.

Život žijeme v čase, teda od narodenia po smrť. Každým jedným dňom sa posúvame na pomyslenej časovej osi. Takže by sa dalo povedať, že prvým dňom narodenia starneme.

Ide o to, že staroba nie je nič iné, iba to, že čas plynie a my sa nepotrebujem sústrediť na nejaké konkrétne časové obdobie, ktoré bude niekedy v budúcnosti. Pre nás je podstatné uvedomovať si, že žijeme teraz, v tento deň, v tomto čase a tu. Nikdy si nemôže uvedomiť a prežiť nič, čo ešte nie je.  Je to niečo, čo ešte neexistuje.

Preto žime svoj život tak, aby sme sa vedome prežili každý jeden deň a venovali si maximum toho, čo si zaslúžime.

Ak si si vedomý toho, že pre seba robíš len to najlepšie, pre seba ako celok, lebo Ty nie si len fyzické telo,  ale si celistvá bytosť, telo aj myseľ i duša.

Každý deň sa preto zameraj na to, čo robíš, ako obohacuješ celú svoju podstatu.

Ak žiješ život každý deň, neriešiš boj so starobou, menopauzou. Je to tak, že nejak staroba nie je niečo, čo Ti odrazu zaklope na dvere a povie: „Hej som tu, môžeme bojovať.“ Je to len proces žitia. Plynutia času.

Nestarneš, žiješ, žiješ svoj život každý deň, deň za dňom.

Postupne Ti priblížim, ako môžeš sama seba mať rada v akomkoľvek časovom úseku svojho živote – teda každý deň, ráno aj večer, kedykoľvek.

Plynutie v čase je to, keď fyzické telo prechádza procesom zmeny a dozrieva, myseľ plynie a dozrieva presne tak isto, keď pocítiš radosť z tohto bytia, uvedomíš si radosť svojej duše.

Mám pre Teba možnosť naučiť sa vnímať seba samu úplne iným spôsobom. Užiť si každý deň. Nájsť iný pohľad a zmeniť postoj.

Pripravujeme transformačný program pre ženy: Harmónia veku.

Vďaka tomuto programu si vybuduješ pevný a láskavý vzťah sama so sebou.

Zistíš, že  je zbytočné chcieť mať pod kontrolou naše okolie a čakať, že vďaka tomu sa budeme cítiť lepšie.

Nájdeš slobodu v uvedomení si toho, že zodpovednosť za svoj život máš Ty.

 

Harmónia veku:

Prestaneš byť otrokom vlastných hormónov a noriem, ktoré  diktuje niekto iný, noriem-  podľa ktorých by sme sa mali nejako cítiť v určitom veku.

Je jedno či Tvoj vek je XX alebo viac, neznamená to, že nejaké PMS alebo menopauzové symptómy musia byť pre Teba strašiak a ani to, že budú súčasťou Tvojho života.

Vytvoríš si vlastné pravidlá.

Naučíš sa  ľúbiť, rešpektovať a prijať samu seba, vedome žiť a byť, vnímať a užívať si život.

Tvoja myseľ bude Tvoj priateľ. Prestaneš byť otrokom vlastných emócií a pocitov, frustrácia, pocit vinu, nespokojnosti a hnevu sa stanú minulosťou.

Zmeníš pohľad na seba samu, vlastné telo, nad pojmom starnutie sa začneš usmievať. Spoznáš a zmeníš vlastné presvedčenia a limity.

Uvedomenie vlastnej zodpovednosti za život Ťa oslobodí, budeš vnímať samú seba ako tvorcu, ako niekoho kto si začneš vytvárať svoj cestu podľa vlastných predstáv.

Začneš k sebe pristupovať s úctou a rešpektom. Láska k sebe je cesta k sebaprijatiu a naopak. Nič a nikto zvonku Ti nenahradí trvalý pocit spokojnosti a harmónie. Budeš sa mať rada, tak prirodzene a s ľahkosťou.

 

Program Harmónia veku Ti uľahčí a zjednoduší  Tvoj život, Tvoj bežný deň, nebudeš tápať, budeš vedieť, všetko Ti začne dávať zmysel.

 

Zdravá strava nebude pre Teba španielska dedina, ani niečo, zložité, naučíš sa čo, kedy a ako jesť, o čo je pre Tvoje telo prospešné a čo Tvoje telo vyživuje.

Ako si pripraviť nákupný zdravý zoznam, ako „upratať“ hormóny, prístup, flexibilita stravovaní, ale dotkneme sa aj emočného jedenia, vnútornej rovnováhy.

Prestaneš sa točiť v kruhu diét a JOJO efektu.

Budeš mať k dispozícii  zostavy cvikov, na vyrovnanie hormonálnej rovnováhy, cviky na spevnenie tela, spaľovanie tuku, relaxačné a meditačné nahrávky.

Postupne bez tlaku sa naučíš, ako meniť návyky, ktoré Ti nefungujú za svoje nové, zdravé JA, bez strachu z budúcnosti, starnutia, nejakého veku a začneš vnímať vlastnú silu rozhodnutia.

Posunie Ťa na úplne inú úroveň a začneš meniť svoj postoj k sebe, okoliu, životu ako takému.